سریع‌ترین، کاملترین و شفاف‌ترین سایت خبری کارتون ایران و جهان


PARTICIPANTS list of 25. INTERNATIONAL CARTOON EXHIBITION ZAGREB 2020

ALBANIJA/ALBANIA    
Arben Meksi

ARGENTINA/ARGENTINA    
PabloJavier Diaz
Daniel  E.Varela

AUSTRIJA/AUSTRIA    
Hule  Hanušić
Josef Paier
Stefan Wenczel

BAHREIN/BAHRAIN    
A.Amir  E AlHaiky

BELGIJA/BELGIUM    
Dieter Bevers
Philippe Bossens
Hans Dierick
Patrick Heymans
Constantin Sunenberg
Luc Vernimmen
Alfons Vos

BIH/BOSNIA AND HERZEGOVINA    
Senad Nadarević

BRAZIL/BRAZIL    
Ronaldo CunhaDias
Eder Santos

BUGARSKA/BULGARIA    
Miroslav  Bozhkov
Irien Trendafilov
Veselin  Zidarov

CRNA GORA/MONTENEGRO    
Vjekoslav Bojat
Darko  Drljević

ČEŠKA REPUBLIKA/CZECH REPUBLIC    
Rudolf Pejril
Czeslaw Przezak
Jiri  Srna

EGIPAT/EGYPT    
Wesam Khalil

ENGLESKA/ENGLAND    
Alexei Talimonov
Mark Winter

FRANCUSKA/FRANCE    
GeraldM.Peigneux

GRČKA/GREECE    
Serafim Bakoulis
Grigoris Georgiou
Vasileios Papageorgiou
John  Xagoraris

HRVATSKA/CROATIA    
Hrvoje  Bilić
Slobodan Butir
Ana Gezi
Borislav Hegedušić
Borislav Josipović
Tomislav Kaurin
Maria Rosanda

INDIJA/INDIA    
MalateshM.Garadimani
TVG Menon

INDONEZIJA/INDONESIA    
Darsono
Edi Dharma
Jitet Kustana
Agus Eko Santoso

IRAN/IRAN    
Esmaeil Babaei
Arezoo Baghsheikhi
Behnaz Bakhtiyari
Mahshid Hashemi
Ebrahim Zamani

ITALIJA/ITALY    
Paolo  Dalponte
Pierpaolo Perazzolli
Sergio Tessarolo
.................
Alexandru Bartfeld
Yefim Gammer

JAPAN/JAPAN    
ShinjiIwamoto

KINA/CHINA    
Ba Bilig
Li HaiFeng
GaiGuibao
Hong ShunHai
JiaRui Jun
Li Jingshan
Li KuiJun
YuLiang
YangLiangyi
Lu Nan
ZhaoYunSheng
HouShiming
Li Xiaoyang
HouXiaoqiang
Su Xuebing
Li Wei
CaiWeidong

MEKSIKO/MEXICO    
Antonio Garci

MOLDAVIJA/MOLDOVA    
Victor Crudu

NIZOZEMSKA/NEDHERLANDS    
Peter Nieuwendyk
Anneke Van Steijn

NJEMAČKA/GERMANY    
Rainer Demattio
Helmut Jaček
Souran Kurdpour
Pavel Taussig
Jan Tomaschoff

PERU/PERU    
Julio Angel Carrion Cueva
Pepe Sanmartín

POLJSKA/POLAND    
Henryk Cebula
Tadeusz Krotos
Slawomir Luczynski
Jacek Majcherkiewicz
Tomasz Rogowski
Maciej Trzepalka

RUMUNJSKA/ROMANIA    
Felix Artuche
Doru Axinte
Mihai-Gabriel Boboc
OvidiuAmbrozie Borta
Cornel-Marin Chiorean
VictorChiriloaie
Simona Constantinescu
Marian Lupu
Carmen-Niculina Misaila

RUSIJA/RUSSIA    
Anatolii Belov
Konstantin Chakhirov
Anatoly Radin
Vladimir  Semerenko
Igor Smirnov
Sergey Sokolov
Ekaterina Vorobeva

SAD/USA    
Marko Ramos

SIRIJA/SYRIA
Raed Khalil

SJEVERNA MAKEDONIJA/NORTH MACEDONIA    
Blaže Dokuleski
Miroslav Georgijevski
Zlatko Krstevski
Keti Radevska

SLOVAČKA/SLOVAKIA    
Vladimir Pavlik

SLOVENIJA/SLOVENIA    
Radko Oketič

SRBIJA/SERBIA    
Tošo Borković
Filip Karan
Vaso Krčmar
PalLephaft
Uroš Maksimović
Zoran Mihailović
Mileta Miloradović
Miroslava Raković

ŠPANJOLSKA/SPAIN    
Arturo Molero
Manuel Sainz Serrano

ŠVEDSKA/SWEDEN    
Midhat Ajanović

TURSKA/TURKEY    
Ahmet Aykanat
Erdogan Basol
Iscan Batuhan
Zeki Bol
Duru Ciftci
Musa Gumus

UKRAJINA/UKRAINE    
Oleg Goutsol
Vladimir Kazanevsky
Konstantin Kazanchev
Oleksy Kustovsky
Georhil Maiorenko
Gennady Nazarov
Ihor Romanenko

UZBEKISTAN/UZBEKISTAN    
Makhmud Eshonkulov

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین عناوین

برندگان چهاردهمین جشنواره جهانی اقتصاد / ایتالیا 1399

12:50.....1399/03/06 برندگان-چهاردهمین-جشنواره-جهانی-اقتصاد-ایتالیا-1399

ششمین مسابقه بین المللی کارتون Ferizaj /کوزوو 1399

11:54.....1399/03/06 ششمین-مسابقه-بین-المللی-کارتون-ferizaj-کوزوو-1399

لیست شر کت کنندگان پنجمین دوره جوایز جهانی طنز/ ایتالیا 1399

11:38.....1399/02/31 لیست-شر-کت-کنندگان-پنجمین-دوره-جوایز-جهانی-طنز-ایتالیا-1399

گالری دومین مسابقه بین المللی کارتون ریواس / رومانی

12:20.....1399/02/28 گالری-دومین-مسابقه-بین-المللی-کارتون-ریواس-رومانی

فینالیستهای سومین مسابقه بین المللی کارتون YILMAZ SOUTH / ترکیه 1399

12:14.....1399/02/28 فینالیستهای-سومین-مسابقه-بین-المللی-کارتون-yilmaz-south-ترکیه-1399

آمار

Website Rank