سریع‌ترین، کاملترین و شفاف‌ترین سایت خبری کارتون ایران و جهان

هفتمین مسابقه بین المللی کارتون و کاریکاتور "نوسوروگ" 1393

موضوع:بزرگترین فلاسفه در قرن 20و 19

جوایز:
جایزه اول: € 300 + دیپلم
جایزه نفر دوم: دیپلم
نفر سوم: دیپلم
پنج (5) گواهینامه ویژه
شرایط ورود:
1. تکنیک: هر تکنیک پذیرفته می شود
2. نوشتن نام هر فیلسوف پشت اثر ارسالی الزامی می باشد

3.  حداکثر 7  اثر پذیرفته خواهد شد 
4. اندازه آثار: A4، A3 فرمت
5. ارسال نام، نام خانوادگی، آدرس و ایمیل  الزامی است
6. شما میتوانید از طریق پست و یا توسط پست الکترونیکی  آثارتان را ارسال کنید :
7. ایمیل برای ارسال آثار: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
توجه: وضوح 300dpi. JPG، فرمت JPEG 


8.آدرس ارسال آثار از طریق پست:

MAGAZINE "NOSOROG"
CARA DUŠANA 4
78000 BANJA LUKA
REPUBLIKA SRPSKA
Bosnia and Herzegovina

مهلت ارسال آثار:

24 آذر 1393

نام فلاسفه:

1. Arthur Schopenhauer (Germany)
2. Søren Aabye Kierkegaard - (Denmark)
3. Friedrich Wilhelm Nietzsche - (Germany)
4. Auguste Comte - (France)
5. John Stuart Mill - (England)
6. Herbert Spencer - (England)
7. Alexander von Humboldt - (Germany)
8. Gustav Theodor Fechner - (Germany)
9. Rudolf Hermann Lotze - (Germany)
10. Friedrich Adolf Trendelenburg - (Germany)
11. Karl Robert Eduard von Hartmann - (Germany)
12. Ernst Kuno Berthold Fischer - (Germany)
13. Friedrich Albert Lange - (Germany)
14. Hermann Cohen - (Germany)
15. Paul Gerhard Natorp - (Germany)
16. Ernst Cassirer - (Germany)
17. Wilhelm Windelband - (Germany)
18. Heinrich John Rickert - (Germany)
19. Richard Kroner - (Germany)
20. Benedetto Croce - (Italy)
21. Giovanni Gentile - (Italy)
22. Mikhail Alexandrovich Bakunin - (Russia)
23. Ivan Alexandrovich Ilyin - (Russia)
25. William James - (USA)
26. John Dewey - (USA)
27. Charles W. Morris - (USA)
28. Richard McKay Rorty - (USA)
29. Richard Heinrich Ludwig Avenarius - (Switzerland)
30. Ernst Waldfried Josef Wenzel Mach - (Austria)
31. Jorge Agustín Nicolás Ruiz de Santayana y Borrás, known as: George Santayana - (Spain-USA)
32. Henri Bergson - (France)
33. Wilhelm Dilthey (Germany)
34. Georg Simmel - (Germany)
35. Oswald Arnold Gottfried Spengler - (Germany)
36. Nikolay Yakovlevich Danilevsky - (Russia)
37. Semyon Lyudvigovich Frank - (Russia)
38. George Edward Moore - (England)
39. Bertrand Arthur William Russell - (England)
40. Ludwig Josef Johann Wittgenstein - (Austria-England)
41. Bernhard Placidus Johann Nepomuk Bolzano - Bernard Bolzano - (Czech Kingdom, Bohemian Kingdom)
42. Franz Clemens Honoratus Hermann Brentano - Franz Brentano - (Germany)
43. Edmund Gustav Albrecht Husserl - Edmund Husserl - (Germany)
44. Max Ferdinand Scheler - (Germany)
45. Gustav Gustavovich Shpet - (Russia-SSSR)
46. ​​Nicolai Hartmann - (Russia-Germany)
47. Martin Heidegger - (Germany)
48. Martin Buber - (Austria--)
49. Emmanuel Levinas - (Russia-France)
50. Gabriel Honoré Marcel - (France)
51. Karl Theodor Jaspers - (Germany)
52. Nikolai Alexandrovich Berdyaev - (Russia-France)
53. Žan Pol Sartr (France) - Jean-Paul Sartre
54. Miguel de Unamuno y Jugo - (Spain)
55. José Ortega y Gasset - (Spain)
56. Max Horkheimer - (Germany)
57. Theodor W. Adorno - (Germany)
58. Walter Bendix Schönflies Benjamin - Walter Benjamin - (Germany)
59. Herbert Marcuse - (Germany-USA)
60. Erich Seligmann Fromm - (Germany-Mexico-Switzerland)
61. Jürgen Habermas - (Germany)
62. Niklas Luhmann - (Germany)
63. György Lukács - (Hungary)
64. Karl Korsch - (Germany)
65. Ernst Bloch - (Germany)
66. Gajo Petrović (Yugoslavia)
67. Étienne Gilson - (France)
68. Konstantin Eduardovich Tsiolkovsky - (Russia)
69. Nikolay Alekseevich Umov - (Russia)
70. Nikolai Fyodorovich Fyodorov - (Russia)
71. Vladimir Ivanovich Vernadsky - (Russia)
72. Vladimir Sergeyevich Solovyov - (Russia)
73. Pavel Alexandrovich Florensky - (Russia)
74. Karl Raimund Popper - (Austria-England)
75. Thomas Samuel Kuhn - (USA)
76. Paul Karl Feyerabend - (Austria-USA)
77. Claude Lévi-Strauss - (France)
78. Michel Foucault - (France)
79. Jacques Marie Émile Lacan - (France)
80. Ferdinand de Saussure - (Switzerland-France)
81. Jacques Derrida - (France)
82. Hans-Georg Gadamer - (Germany)
83. Merab Mamardashvili - (SSSR)
84. Eugen Fink - (Germany

Plus: Milan Uzelac (Serbia

هیئت داوران:

خانم ماریا کلودیا :کارتونیست،تصویر ساز،طراح/آرژانتین

آقای الکساندر بلاتنیک:نقاش،کارتونیست/صربستان

آقای میلنکو کاسانویچ:کارتونیست/صربستان

آقای میلنکو میهاجلویچ:نقاش،کارتونیست/صربستان

آقای ولادیکا میلنکویچ:نویسنده،مدیر مسئول/صربستان

آقای  میلادین بریچ:نویسنده ویرایشگر

آقای گوران کجاجیچ:نویسنده،سر دبیر "نوسوروگ"

 

کلیک کنید

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین عناوین

 نتایج دومین مسابقه بین المللی کارتون ریواس / رومانی 1399

22:34.....1399/03/14  1399نتایج-دومین-مسابقه-بین-المللی-کارتون-ریواس-رومانی-1399

حسن توفیق درگذشت.

10:28.....1399/03/12 حسن-توفیق-درگذشت

نمایشگاه کارتون ضد خشونت با همکاری انجمن کارتونیستهای تبریز و استانداری آذربایجانشرقی

18:51.....1399/03/11 نمایشگاه-کارتون-ضد-خشونت-با-همکاری-انجمن-کارتونیستهای-تبریز-و-استانداری-آذربایجانشرقی

مسابقه بین المللی کارتون Karpik /لهستان 1399

12:30.....1399/03/11 مسابقه-بین-المللی-کارتون-karpik-لهستان-1399

لیست شرکت کنندگان مسابقه بین المللی کارتون مالزی 1399

12:03.....1399/03/08 لیست-شرکت-کنندگان-مسابقه-بین-المللی-کارتون-مالزی-1399

آمار

Website Rank