سریع‌ترین، کاملترین و شفاف‌ترین سایت خبری کارتون ایران و جهان

موضوع: THEATER Zielona Góra 2019

برندگان 

جایزه بزرگ  – Mohammad ali Khalaji (Iran)

جایزه او ل - Vladimir Kazanevsky (Ukraine)

جایزه دوم - Nika Jaworowska-Duchlińska (Poland)

جایزه سوم  – Paweł Kuczyński (Poland)

جوایز ویژه

Jacek Frąckiewicz (Poland) – Special Award funded by Muzeum Karykatury im. E. Lipińskiego w Warszawie

Maciej Trzepałka (Poland) - Special Award fundet by Towarzystwo Miłośników Zielonej Góry – WINNICA

Luc vernimmen - (Belgium) - Special Award funded by Zielonogórski Ośrodek Kultury

Valery Momot (Ukraine) - Special Award funded by Biuro Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze

Emil Idzikowski (Poland) – Special Award funded by Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Zielonej Górze

Katarzyna Kuzior (Poland) – Special Award funded by Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Zielonej Górze

Patrycja Niedużak (Poland) – Special Award funded by Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Zielonej Górze

Contestants whose works have been admitted to the post-contest exhibition (symbol *)

Contestants:

ARGENTYNA (ARGENTINA)
Santiago Cornejo *
Daniel Eduardo Varela *

AUSTRALIA
Louis PoL *

AUSTRIA
Josef Paier
Stefan Wenczel

AZERBEJDŻAN (AZERBAIJAN)
Seyran Caferli *

BELGIUM (BELGIUM)

Philippe Bossens *
Constantin Sunnerberg *
Luc Vernimmen *

BRAZYLIA (BRAZIL)

Erico Junqueira Ayres *
Dinildomar of the Moreshores

BUCHGERIA (BULGARIA)

Valeri Alexandrov “Walex”
Krasimira Balusheva
Jeko Markov
Ivailo Tsvetkov *
Veselin Zidarov *

CHORWACJA (CROATIA)

Slobodan Butir *
Borislav Hededušić *
Mojmir Mihatov *
Zdenko Puhin

CZECHY (CZECH REPUBLIC)
Evžen David *
Břetislav Kovařik *
Jiři Srna *
Aleś Vyjidák *

EGIPT (EGYPT)
Wesam Khalil *

ESTONIA
Andrei Mokijevski *
Ramin Rezaei *

FINLAND (FINLAND)
Heino Partanen *

FRANCJA (FRANCE)
Bernard Bouton *
Gerald Peigneux

GREECE
Seraph Bakoulis *
Grigoris Georgiou *

INDONESIA (INDONESIA)
Darsono *

IRAN

Mehdi Afradi *
Rahim Asghari *
Elham Jahanfard *
Mohammad Ali Khalaji *
Sajad Rafeei *
Marzieh Rezaei *

......................
Grigori Katz *
Ilya Katz *

KANADA (CANADA)
Oleg Dergachov *
André Pijet *

MACEDONIA
Tode Blaževski *
Zlatko Krstevski

NIEMCY (GERMANY)
Burkhard Fritsche *
Helmut Jaček *
Steffen Jahsnowski-Herschel *
Andreas A. Malecki *

POLSKA (POLAND)
Kinga Adamcio
Bartłomiej Belniak *
Kinga Bochniak *
Julia Borowy
Michalina Boruch
Klaudia Aleksandra Brzęk
Henryk Onion *
Grzegorz Ciążkowski
Zbigniew Cieciuch *
Anna Damicz-Wejs
Dariusz Dąbrowski *
Areta Fedak
Jacek Frąckiewicz *
Martyna Frąckowiak *
Artur Glicki *
Czesław Gańko *
Michał Graczyk *
Hubert Grajczak
Emil Idzikowski *
Jerzy Jakubów
Nika Jaworowska-Duchlińska *
Izabela Kachel
Franciszek Klinkosz
Andrzej Kołodziej
Martyna Kozieł
Andrzej Krawczak *
Tadeusz Krotos *
Paweł Kuczyński *
Marek Kular *
Gabriela Kulczycka
Katarzyna Kuzior *
Artur Ligenza *
Maciej Mackiewicz
Jacek Majcherkiewicz
Sławomir Makal *
Eryk Marchwicki
Łukasz Marciniak
Janusz Mazij
Jolanta Miklaszewska
Nikola Miller
Jakub Mosbauer
Marek Mosor
Leszek Narloch
Patrycja Niedużak *
Jowita Opat
Wiesław Pacian
Grzegorz Pietkiewicz *
Zbigniew Piszczako *
Dominika Ponter
Ewa Prochaczek *
Czesław Przęzak *
Jerzy Rawski *
Andrzej Rybski
Tomasz Sieczkowski
Marek Sajan Skwarski *
Łucja Sokołowska
Maja Stachuła
Paweł Stańczyk *
Krzysztof Suski
Michał iderewiderek *
Maciej Trzepałka *
Urban Wiktoria
Marcin Wawrzaszek *
Grzegorz Weigt *
Ewa Wilkosz
Wiesław Wojciechowski
Janusz Wojewoda
Natalia Zambroziewicz

ROSJA (RUSSIA)
Stanislav Ashmarin *
Rooshan Gataullin *
Dmitry Kononov *
Alexander Shmidt

RUMUNIA (ROMANIA)
Felix Artuche *
Doru Axinte *
Ovidiu Ambrozie Bortă *
Cornel-Marin Chiorean *
Constantin Ciosu *
Aurel Silviu Cocianu
Horia Crişan
Marian Lupu
Carmen Niculina Misaila *
Liviu Stãnilã *

SERBIA

Milanko Kalčanin *
Krčmar Pot *
Miloradović Milet *
Severin Šikanja


SŁOWACJA (SLOVAKIA)
Boris Farkaš *

TURKEY

Erdogan Basol *
Yuksel Cengiz
Ferhat Demirbaş *
Muse Gumus *

UKRAINE (UKRAINE)
Valentin Beżruk *
Alexander Dobovsky *
Oleg Gutsol *
Konstantin Kazanchev *
Vladimir Kazanevsky *
Anastasia Kharchenko
Michael Mayevsky *
Valery Momot *
Oleh Smal *
Sergey Velmozhko *

USA
Hazem nassar
Marco Ramos *

UZBEKISTAN
Makhmudjon Eshonkulov *
Mirsaid Gaziyev *
Nikolay Sviridenko *
Furkat Usmanov *

WĘGRY (HUNGARY)
István Kelemen *

WŁOCHY (ITALY)
Andrea Bersani *
Agim Sulaj *

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین عناوین

مراسم افتتاح مجموعه آرشیو موسسه توفیق

10:57.....1398/09/24 مراسم-افتتاح-مجموعه-آرشیو-موسسه-توفیق

گالری 36 مین مسابقه بین المللی کارتون AYDIN DOĞAN / ترکیه 1398

22:53.....1398/09/23 گالری-36-مین-مسابقه-بین-المللی-کارتون-aydin-doğan-ترکیه-1398

افتتاحیه 7 مین نمایشگاه بین المللی کارتون Sinaloa/ مکزیک 1398

15:04.....1398/09/21 افتتاحیه-7-مین-نمایشگاه-بین-المللی-کارتون-sinaloa-مکزیک-1398

مراسم اولین سالگرد درگذشت احمدرضا دالوند (کارتونیست، طراح گرافیک و نقاش)

11:03.....1398/09/21 مراسم-اولین-سالگرد-درگذشت-احمدرضا-دالوند-کارتونیست،-طراح-گرافیک-و-نقاش

لیست شرکت کنندگان 7 مین مسابقه بین المللی کارتون Sinaloa / مکزیک 1398

11:30.....1398/09/20 لیست-شرکت-کنندگان-7-مین-مسابقه-بین-المللی-کارتون-sinaloa-مکزیک-1398

آمار

Website Rank