سریع‌ترین، کاملترین و شفاف‌ترین سایت خبری کارتون ایران و جهان

WINNERS SICACO 2019

Grand Prize / Didie Sri Widiyanto (Indonesia)
Gold Prize / Shahrokh Heidari (France)
Silver Prize / Sepideh Faramarzi (Iran)
Silver Prize / Andrzej Krawczak (Poland)
Bronze Prize / Radko Oketic (Slovenia)
Bronze Prize / Anatoly Radin (Russia)
Bronze Prize / Huseyin Cakmak (Cyprus)
Bronze Prize / Lee, Yeo Joo (Korea)
Bronze Prize / Kim, Ga Heon (Korea)

Special Prize / Ronaldo Cunha Dias (Brazil)
Special Prize / Arsen Gevorgyan (Armenia)
Special Prize / Mohamed Effat Ismail (Egypt)
Special Prize / Sun, Shen Ying (China)

Student S.P / Zeliha Nur Mavis (Turkey), 12y
Student S.P / Arnawa Ugra Wicaksana (Indonesia), 18y
Student S.P / K.A.Raveeska Dewmi (Sri Lanka), 17y
Student S.P / Arnawa Ugra Wicaksana (Indonesia), 18y
Student S.P / Popescu Aoriana (Romania), 18y
Student H.M / Milan Hleboboi (Serbia), 17y
Student H.M / Beren Kaya (Turkey), 13y
Student H.M / Gita Rahat (Iran), 17y

Theme Prize / Kazanevsky Vladimir (Ukraine)
Theme Prize / Emad Salehi (Iran)
Theme Prize / Mihai Ignat (Romania)
Theme Prize / Galym Boranbayev (Kazakhstan)
Theme Prize / Darko Drljevic (Montenegro
Theme Prize / Damir Novak (Croatia)
Theme Prize / Mozhdeh Malek Oghli (Iran)
Theme Prize / Marziyeh Khanizade Abyane (Iran)
Theme Prize / Agus Widodo (Indonesia)
Theme Prize / Recep Bayramoglu (Turkey)
Theme Prize / Murteza Albayrak (Turkey)
Theme Prize / Arif Sutristanto (Indonesia)
Theme Prize / Blaze Dokuleski (Macedonia)
Theme Prize / Zbigniew Kolaczek (Poland)
Theme Prize / Erico Junqueira Ayres (Brazil)
Theme Prize / Feng, Gui Bo (China)
Theme Prize / Slobodan Obradovic (Serbia)
Theme Prize / Viktor Holub (Ukraine)
Theme prize / Milanko Kalicanin (Serbia)
Theme Prize / Valery Momot (Ukraine)
Theme Prize / Olexander Dubovskyi (Ukraine)
Theme Prize / Hanusic Hule (Austria)
Theme prize / Aurel Stefan Alexandrescu (Romania)
Theme Prize / Eder Santos (Brazil)
Theme Prize / Belov Anatolii (Russia)
Theme Prize / B. V. Panduranga Rao (India)
Theme prize / Sajad Rafeei (Iran)
Theme Prize / Hicabi Demici (Turkey)
Theme Prize / Mileta Miloradovic (Serbia)
Theme Prize / Semerenko Vladimir (Russia)
Theme Prize / Vladimir Stevovic (Serbia)
Theme Prize / Raed Khalil (Belgium)
Theme Prize / Lubomir Kotrha (Slovakia)
Theme Prize / Zhang, Ya Ming (China)
Theme Prize / Deniz Ilker Kuruoglu (Turkey)
Theme Prize / Doru Axinte (Romania)
Theme Prize / Vlado Volas (Serbia)
Theme Prize / Nikolay Sviridenko (Uzbekistan)
Theme Prize / Delaram Gholami (Iran)
Theme Prize / Fujio, Kuroda (Japan)
Theme Prize / Gopal Sarkar (India)
Theme Prize / Behnaz Bakhtiari (Iran)
Theme Prize / Darsono (Indonesia)
Theme Prize / Li, Shen Hong (China)
Theme Prize / Juli Sanchis Aguado (Spain)
Theme Prize / Ye Zar Ni Kyaw (Myanmar)
Theme Prize / Patrick Heymans (Belgium)
Theme Prize / Akiyoshi, Sugimoto (Japan)
Theme Prize / Makhmudjon Eshonkulov (Uzbekistan)
Theme Prize / lzabela Kowalska - Wieczorek (Poland)
Theme Prize / Viacheslav Kazanevsky (Ukraine)
Theme Prize / Gema Samudra Sutrisno (Indonesia)
Theme Prize / Elena Ospina (Colombia)
Theme Prize / Luka Lagator (Montenegro)

Achievement Award / Mikhail Zlatkovsky (Russia)
Achievement Award / Ghino Corradeschi (Italy)
Achievement Award / Ciosu Constantin (Romania)
Achievement Award / Ali Miraee (Iran)
Achievement Award / Jovan Prokopljevic (Serbia)
Achievement Award / Sokolov Sergey (Russia)
Achievement Award / Oleg Dergachov (Canada)
Achievement Award / Alexander Shmidt (Russia)
Achievement Award / Bernard Bouton (France)
Achievement Award / Oleg Gutsol (Ukraine)
Achievement Award / Igor + Nataliya Varchenko (Cyprus)
Achievement Award / Bogdan Petry + Horia Crisan (Romania)

Best Cartoon / Jitet Kustana (Indonesia)
Best Cartoon / Marijan Pavecic (Croatia)
Best Cartoon / Miro Stefanovic (Serbia)
Best Cartoon / Agus Harsanta (Indonesia)
Best Cartoon / Armin Ganjdeh (Iran)
Best Cartoon / Musa Gumus (Turkey)
Best Cartoon / Drean Samun (Iran)
Best Cartoon / Shahid Atiqullah (Swiss)
Best Cartoon / Sittipunt Tumying (Thailand)
Best Cartoon / Toso Borkovic (Serbia)
Best Cartoon / Chiorean Cornel-Marin (Romania)
Best Cartoon / Nikola Listes (Croatia)
Best Cartoon / Maya Tcholakova (Bulgaria)
Best Cartoon / Mete Agaoglu (Turkey)
Best Cartoon / Fadi Abou Hassan (Norway)
Best Cartoon / Stefaan Provijn (Belarus)
Best Cartoon / Javad Alizadeh (Iran)
Best Cartoon / Pavel Gabriel Virgil (Romania)
Best Cartoon / Kemal Ozyurt (Turkey)
Best Cartoon / Ahmet Aykanat (Turkey)
Best Cartoon / Hong, Xue (China)
Best Cartoon / Liviu Stanila (Romania)
Best Cartoon / Jordan Pop Iliev (Macedonia)
Best Cartoon / Bulent Okutan (Turkey)
Best Cartoon / Milan Alasevic (Slovenia)
Best Cartoon / Atefe Cheragh Cheshm (Iran)
Best Cartoon / Hao, Yan Peng (China)
Best Cartoon / Zaenal Abidin (Indonesia)
Best Cartoon / Tommy Thomdean (Indonesia)
Best Cartoon / Slobodan Butin (Croatia)
Best Cartoon / Octavian Covaci (Romania)
Best Cartoon / Djoko Susilo (Indonesia)
Best Cartoon / Resad Sultanovic (Bosnia)
Best Cartoon / Vitaliy Levitskiy (Ukraine)
Best Cartoon / Tevi Hanafi (Indonesia)
Best Cartoon / Bossens Philippe (Belgium)
Best Cartoon / Alexei Talimonov (England)
Best Cartoon / Aisan Shirin Cheshmeh (Iran)
Best Cartoon / Stawomir Makal (Poland)
Best Cartoon / Vladimir Stankovski (Serbia)
Best Cartoon / Askin Ayrancioglu (Turkey)
Best Cartoon / Jiri Srna (Czech)
Best Cartoon / Oleksy Kustovsky (Ukraine)
Best Cartoon / Henryk Cebula (Poland)
Best Cartoon / Marian Lupu (Romania)
Best Cartoon / Krotos Tadeusz (Poland)
Best Cartoon / Michal Graczyk (Poland)
Best Cartoon / Juana Camilo (Colombia)
Best Cartoon / Koundouros Nicolas (Greece)
Best Cartoon / Hui, Xiao Yong (China)
Best Cartoon / Homayoun Mahmoudi (England)
Best Cartoon / Zahramoradi (Iran)
Best Cartoon / Ismail Kera (Czech)
Best Cartoon / Victor Eugen Mihai (Romania)
Best Cartoon / Masafumi, Kikuchi (Japan)
Best Cartoon / Constantin Sunnerberg (Belgium)
Best Cartoon / Nur Rokhim (Indonesia)
Best Cartoon / Klaus Pitter (Austria)
Best Cartoon / Wang, Xue Wei (China)
Best Cartoon / Furkat Usmanov (Uzbekistan)
Best Cartoon / Ika W. Burhan (Indonesia)
Best Cartoon / Norman B. Isaac (Philippines)
Best Cartoon / Sinchinov Evgeniy (Russia)
Best Cartoon / Mojmir Mihatov (Croatia)
Best Cartoon / Pierpaolo Perazzolli (Italy)
Best Cartoon / Ivailo Tsvetkov (Bulgaria)
Best Cartoon /Ali Shahali (U.S.A)
Best Cartoon / Sepideh Seifizadeh (Iran)
Best Cartoon / Sara Golrokh (Iran)
Best Cartoon / Partono (Indonesia)
Best Cartoon / Oleh Smal (Ukraine)
Best Cartoon / Sterpone Carlo (Italy)
Best Cartoon / Elisa Smiderle (Italy)
Best Cartoon / Shinji, Iwamoto (Japan)
Best Cartoon / Graziella Malvasi (Italy)
Best Cartoon / Qiao, Wei (China)
Best Cartoon / Li, Wei (China)
Best Cartoon / Nasim Sayaddokht (Iran)
Best Cartoon / Elham Pourali (Iran)
Best Cartoon / Yasmin Raeizadeh (Iran)
Best Cartoon / Setayesh Rajabian (Iran)
Best Cartoon / Shol-e Gordiz (Iran)
Best Cartoon / Mahmonir Babazadeh Zarei (Iran)

S.P / Cartoon / Achmad Cholid (Indonesia)
S.P / Li, Jing Shan (China)
S.P / Miroslav Jakoxvljev (Serbia)
S.P / Bambang Sulistyo (Indonesia)
S.P / Gai, Guibao (China)
S.P / Marco Ramos (U.S.A)
S.P / Steffen Jahsnowski (Germany)
S.P / Lutfu Cakin (Turkey)
S.P / Myo Min Tun (Myanmar)
S.P / Zulkuf ABA (Turkey)
S.P / Kaung Zaw Htet (Myanmar)
S.P / Myat Ko Ko (Myanmar)
S.P / Enn Ehala (Estonia)
S.P / Li, Hai Feng (China)
S.P / Zaw Zaw Hlwam Moe (Myanmar)
S.P / Musa Kayra (Cyprus)
S.P / Lj, Gao Xiang (China)
S.P / Artuche Felix (Romania)
S.P / Tengku A. Z. Anshary (Indonesia)
S.P / Konstantinos Tselios (Greece)
S.P / LI, Bu Yi (China)
S.P / Liang, Jun Qi (China)
S.P / Venugopal Galisetty (India)
S.P / Zlatko Krstevski (Macedonia)
S.P / Vitaly Bondar (Belarus)
S.P / Malatesh M Garadimani (India)
S.P / Mirsaid Gaziyev (Uzbekistan)
S.P / Jayarathna Wickramasingha (Sri Lanka)
S.P / Evez (Guatemala)
S.P / Zoran Josic (Slovenia)
S.P / Musa Keklik (Turkey)
S.P / Michael Mayevsky (Ukraine)
S.P / Louis Pol (Australia)
S.P / Bozo Stefanovic (Bosnia)
S.P / Victor Skopintsev (Russia)
S.P / Peigneux Gerald (France)
S.P / Soe Thura Tun (Myanmar)
S.P / Ferdinand Boers (Netherlands)
S.P / Cristian Topan (Romania)
S.P / David Evzen (Czech)
S.P / Gabriel Lopez Marejnez (Mexico)
S.P / Sosli Ferikoy (Turkey)
S.P / Dave Connaughton (England)
S.P / Zoran Mihailovic (Serbia)
S.P / Daniel Eduardo Varela (Argentina)
S.P / Corden Dulk (Netherlands)
S.P / Zoran Zlaticanin (Serbia)
S.P / Suratno (Indonesia)
S.P / Mark Winter (England)
S.P / Vaso Krcmar (Serbia)
S.P / Pawel Stanczyk (Poland)
S.P / Tomas Trunecek (Czech)
S.P / Roberto S. C. Rodriguez (Cuba)
S.P / Jorge A. C. Fernandez (Cuba)
S.P / Jan Farkas (Czech)

H.M / Ignjat Gatalo (Serbia
H.M / Biserka Stjepanovic (Slovenia)
H.M / Ngai Oo (Myanmar)
H.M / / Zhao, Yun Sheng (China)
H.M / Hou Xiao Qiang (China)
H.M / Serdar Harata (Turkey)
H.M / Mykola Kapusta (Ukraine)
H.M / Edo Julius A (Indonesia)
H.M / Khaddan Jamila (Morocco)
H.M / Fina Binazir (Indonesia)
H.M / Thipparthi Gangadhar (India)
H.M / Jin, Xiao Xing (China)
H.M / Kusairi (Indonesia)
H.M / Zidarov Veselin (Bulgaria)
H.M / Vasantha Hosabettu (India)
H.M / Amadeu Escorcio (Portugal)
H.M / Igor Smirnov (Russia)
H.M / Motabar Jaunboyeva (Uzbekistan)
H.M / Muzaffar Begmatov (Uzbekistan)
H.M / Ferhat Demirbas (Turkey)
H.M / Jia, Rui Jun (China)
H.M / Jacek Frackiewicz (Poland)
H.M / Haidari Natalija (Belgium)
H.M / Junko Whyte (Ireland)
H.M / Hazem Nassar (U.S.A)
H.M / Hayrettin Oturgan (Turkey)
H.M / Amin Aminaei (England)
H.M / Altan Ozeskici (Turkey)
H.M / Aboubakr Maouche (Algeria)
H.M / Tsocho Peev (Bulgaria)
H.M / Zarko Luetic (Croatia)

S.P / Setareh Soltani Shiraz (Iran), 17y
S.P / Mobina Mahdzad (Iran), 18y
S.P / Saeedeh Lachini (Iran), 16y

H.M / Kiana Shirin (Iran), 18y
H.M / Abbas Sayyad Zad (Iran), 14y
H.M / Reyhaneh Fakoori (Iran), 18y

S.P / Park, Ki So (Korea)
S.P / Park, Seo Hwa (Korea)
S.P / Chei, Kwang Jae (Korea)
S.P / Kim, Hye Min (Korea)
S.P / Jeon, Chang Geun (Korea)
S.P / Hwang, Seung Hun (Korea)
S.P / Woo, Jin Gu / Yang, Eun Jeong (Korea)
S.P / Park, Hui Won (Korea)
S.P / Shin, Jae Seon (Korea)
S.P / Yang, Woo Jin (Korea)
S.P / Yu, Yong Jin (Korea)
S.P / Lim, Sun U (Korea)
S.P / Jeong, Seung Ryeol (Korea)
S.P / Jang, Joo Hong (Korea)
S.P / Lee, Ye Rin (Korea)
S.P / An, Min Su (Korea)
S.P / Gang, Tae Hyun Kang, Ji Yun (Korea)

H.M / Kim, kyeong Min (Korea)
H.M / Yoon, Seok Hyeon (Korea)
H.M / Yoo, Byeong Woo (Korea)
H.M / Lim, Myeong Seop / Kim, Hyun Ji (Korea)
H.M / Choi, Jin Sil (Korea)
H.M / Sim, Geon Hui (Korea)
H.M / Hwang, Hye Yeon (Korea)
H.M / Park, Gi Heung (Korea)
H.M / Lee, Chae Yeun / Park, Ju Ho (Korea)
H.M / Lee, San Gjin (Korea)
H.M / Kang, Jung Yoon (Korea)
H.M / Jung, Joo Yeon (Korea)
H.M / Kim, Boh Hyun (Korea)
H.M / Jin, Su Bin (Korea)
H.M / Lim, Han Byeol (Korea)
H.M / Choi, Su Bin (Korea)
H.M / Park, Hye Jung (Korea)
H.M / Kim, Ja Won (Korea)
H.M / Lee, Seong Hyeon (Korea)
H.M / Park, So Hee (Korea)
H.M / Kim, So Yeon (Korea)
H.M / Kim, Ryeong Hui (Korea)
H.M / Han, Jae Hee (Korea)
H.M / Yoon, Ji Hyun (Korea)
H.M / Yun, Da Won (Korea), 18y

Student Grand Prize / Cho, Ywang Gun (Korea), 19y
Student Gold Prize / Kim, Min Ju (Korea), 18y
Student Silver Prize / Kim, Sa Ra (Korea), 18y
Student Bronze Prize / Han, Cha Eun (Korea), 15y
Student Bronze Prize / Lim, Ju Hyeon (Korea), 16y
Student Bronze Prize / Ju, Su Bin (Korea), 14y

Student S.P / Bae, Jun Ha (Korea), 18y
Student S.P / Kim, Ga Hye (Korea), 18y
Student S.P / Kim, Sol (Korea), 17y

Student H.M / Yoe, Hye Eun (Korea), 17y
Student H.M / Kim, Da Hye (Korea), 17y
Student H.M / Yang, Se Yoon (Korea), 14y
Student H.M / Jang, Ye Jun (Korea), 16y
Student H.M / Cha, Min Hee (Korea), 17y.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین عناوین

مراسم افتتاح مجموعه آرشیو موسسه توفیق

10:57.....1398/09/24 مراسم-افتتاح-مجموعه-آرشیو-موسسه-توفیق

گالری 36 مین مسابقه بین المللی کارتون AYDIN DOĞAN / ترکیه 1398

22:53.....1398/09/23 گالری-36-مین-مسابقه-بین-المللی-کارتون-aydin-doğan-ترکیه-1398

افتتاحیه 7 مین نمایشگاه بین المللی کارتون Sinaloa/ مکزیک 1398

15:04.....1398/09/21 افتتاحیه-7-مین-نمایشگاه-بین-المللی-کارتون-sinaloa-مکزیک-1398

مراسم اولین سالگرد درگذشت احمدرضا دالوند (کارتونیست، طراح گرافیک و نقاش)

11:03.....1398/09/21 مراسم-اولین-سالگرد-درگذشت-احمدرضا-دالوند-کارتونیست،-طراح-گرافیک-و-نقاش

لیست شرکت کنندگان 7 مین مسابقه بین المللی کارتون Sinaloa / مکزیک 1398

11:30.....1398/09/20 لیست-شرکت-کنندگان-7-مین-مسابقه-بین-المللی-کارتون-sinaloa-مکزیک-1398

آمار

Website Rank